• DOLAR
  5,7512
  %0,01
 • EURO
  6,3895
  %-0,02
 • ALTIN
  272,97
  %0,04
 • BIST
  7,5703
  %-0,06
Tandır Evinde Çıkan Yangın Büyümeden Söndürüldü

Tandır Evinde Çıkan Yangın Büyümeden Söndürüldü

Sivas’ın Ulaş ilçesi Eskikarahisar Köyü’nde bir tandır evinde çıkan yangın büyümeden itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile söndürüldü.

Tandır Evinde Çıkan Yangın Büyümeden Söndürüldü

Sivas’ın Ulaş ilçesine bağlı Eskikarahisar Köyü’nde bir tandır evinde çıkan yangın çevredeki evlere sıçramadan çağrılan itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.

Yangının Yusuf Saydam’a ait olduğu bildirilen tandır evinde elektrik kontağından çıktığı tahmin ediliyor. Çıkan yangını vatandaşlar önce kendi imkanları ile söndürmeye çalıştılar. Yangını söndüremeyince itfaiyeden yardım istediler. Ulaş Belediyesi itfaiye ekiplerinin kısa sürede yangın yerine gelmesi ve zamanında müdahalesiyle yangın çevredeki evlere sıçramadan kontrol altına alındı. Tandır evi kullanılamaz hale gelirken yangında yaralanan olmadı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir