Sivas Haberler

Süs Havuzuna Deterjan Attılar

Suşehri’nde yoldan geçenler köpüren havuzu görünce bir anlık şaşkınlık yaşarken, çocuklar ise bu durumu eğlenceye çevirdi.

Süs Havuzuna Deterjan Attılar
859 Okundu
11 Mayıs 2019 - 13:34

Suşehri’nde belediye tarafından temizlik ekipleri Sivas caddesi üzerindeki süs havuzunu temizlemek amacıyla içerisine deterjan atmasıyla ortaya şaşkınlık yaratacak görüntüler çıktı. Deterjan attıktan sonra fıskiyenin çalışmasıyla suyu köpürmesi ve süs havuzunun etrafında köpükler oluşması çocuklar için eğlence oldu.

Vatandaş Şaşırdı, Çocuklar eğlendi

Bu durumu gören vatandaşlar önce bir şaşkınlık yaşayıp sonra cep telefonlarıyla süs havuzunu çekmeye başladılar. Çocuklar ise bu durumu fırsat bilip köpüklerle oynadılar.

Merve Şen

İletişim: mervesen@sivashaberler.com
Tarafsız Haber Sitesi Sivas Haberler Editörüdür.
Merve Şen

Türkiye'nin Sivas iline ait günlük yaşanan son dakika gelişmelerini Sivashaberler.com sitesinden takip edebilirsiniz. Sivas Haberler sitesindeki içerikler izinsiz kullanılamaz, kullanıldığı taktirde kullanılan yazının linkinin paylaşılması zorunludur. Sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır, kaynak gösterilmeden izinsiz yazılarımız yayınlanamaz. Sivashaberler.com güncel yaşam haberleriyle birlikte Sivas şehrinde yaşanan tüm gelişmeleri sunmakta ve hızlıca haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Bize Ulaşın :

Telefon : (0346) 221 00 00

WhatsApp : +54 9 375 166-6918

E-posta : sivashaberlercom@gmail.com

Adres : Sularbaşı Mh, Atatürk Cd. Cumhuriyet Meydanı No:6, 58069 Merkez/Sivas

Sivashaberler.com Türkiye'nin Sivas iline ait yerel haber sitesidir, tarafsız ve doğru habercilik anlayışıyla Sivas Haberleri hizmeti vermektedir. İHA Abonesidir.

Google Play Apple Store