• DOLAR
  5,6992
  %-0,70
 • EURO
  6,3168
  %-0,65
 • ALTIN
  270,04
  %-0,56
 • BIST
  107.529
  %0,64
Sürücüler yaralı köpeği araçlarına almadılar

Sürücüler yaralı köpeği araçlarına almadılar

Sivas merkezde yaralı olarak yol kenarında bir motosiklet kuryesi tarafından bulunan köpeği yoldan geçen araç sürücüleri araçlarına almadılar. Kuryenin 2 saatlik çabasının sonunda bir araç sahibi köpeği veterinere yetiştirmeye çalıştı.

Sürücüler Yaralı Köpeği Araçlarına Almadılar

Sivas’ta Mehmet Delibaş adlı bir motosikletli kurye Çayboyu Mahallesi, Pirkinik Caddesi’nden geçerken bir aracın köpeğe çarptığını fark etti. Kurye yol kenarında bulunan yaralı köpeği araçla veterinere götürmek üzere otostop çekti. Fakat yoldan geçen hiçbir araç sahibi yaralı köpeği aracına almak için durmadı. 2 saat boyunca yol kenarında köpeğin yanında bir aracın durmasını bekleyen Delibaş 2 saatin sonunda duran bir araç ile veterinere götürülen köpek yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir