• DOLAR
  5,9193
  %0,02
 • EURO
  6,5675
  %-0,03
 • ALTIN
  297,44
  %-0,06
 • BIST
  7,6995
  %0,00
Sivas-Kayseri yolunda kar sürgünü paniği

Sivas-Kayseri yolunda kar sürgünü paniği

Rüzgarlar tarafından çukur olan bölgelere karın birikmesiyle meydana gelen kar sürgünü olayı Sivas-Kayseri karayolunda kendisini göstererek sürücülere zor anlar yaşattı.

Alınan bilgilere göre Sivas-Kayseri yolu üzerinde Şarkışla ilçesine varmadan önceki bir bölgede büyük bir fırtına çıktı. Sert esen rüzgarın biriktirdiği karlar yollarda birikinti oluşturdu. Bu durumdan olumsuz etkilenen sürücüler kaza tehlikesi yaşadı. Yaşanan kar sürgünü olayı 3 çekicinin yolun kenarına savrulmasına sebep oldu. 3 çekicinin sürücüsünün sağlık durumlarının iyi olduğu açıklandı.

Sivas-Kayseri yolunda yaşanan kar sürgünüyle ilgili sürücülere uyarılar yapıldı ve araçların minimum hızda hareket etmesi istendi. Yaşanan kötü hava şartlarının kısa vadede düzelmesinin beklenmediği belirtildi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir