• DOLAR
  5,8951
  %-0,37
 • EURO
  6,5318
  %0,02
 • ALTIN
  282,42
  %0,24
 • BIST
  94.137
  %-1,18
Süper Enduro Festivali Sivas’ta Yapılacak

Süper Enduro Festivali Sivas’ta Yapılacak

Etkinlik festivale katılan araçların oluşturduğu kortej ve yapılan gösteri ile başladı. Süper Enduro Festivali Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarında araçların toplanması ile başladı. Burada toplanan araçlar İnönü Bulvarı’ndan geçerek Tarihi Kent Meydanına geçti.

Süper Enduro Festivali Sivas’ta Yapılacak

Burada bulunan Kongre Müzesinin bahçesinde gösteriler düzenlendi. Yapılan gösteriler çok sayıda kişi tarafından izlendi. Yapılan korteje katılan Sivas Valisi Salih Ayhan bu festivalin devamlı olmasını istediklerini belirterek Sivas halkını bu festivalleri izlemeye davet etti. Festival 6-7 Temmuz 2019 tarihleri arasında Sivas’ta yapılan festivale 9 ilden 60 yarışmacının katılması bekleniyor.

VİDEO :

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir