• DOLAR
  5,8099
  %0,07
 • EURO
  6,4396
  %-0,07
 • ALTIN
  274,09
  %0,25
 • BIST
  7,6401
  %-0,26
Stat olmayınca yeni sezona komşu ilçelerdeki statlarda hazırlanıyorlar

Stat olmayınca yeni sezona komşu ilçelerdeki statlarda hazırlanıyorlar

Yeni sezonda Mardin 1. Amatör Lig’de mücadele edecek olan Mazıdağı Fosfat Spor Kulübü, ilçede stat olmaması nedeni ile yeni sezon hazırlıklarını farklı ilçelerde sürdürüyor.

Mardin 2. Amatör Ligi’ni geçen sezon 2. sırada tamamlayarak Mardin 1. Amatör Ligi’ne yükselme başarısı gösteren Mazıdağı Fosfat Spor Kulübü, ilçede stadın bulunmaması nedeniyle yeni sezon hazırlıklarını diğer ilçelerde bulunan statlarda sürdürüyor.

Geçtiğimiz sezon başarılı futbollarını bir üst lige yükselmekle taçlandırdıklarını belirten Mazıdağı Fosfat Spor’un Kulüp Başkanı Murat Alataş, “Geçen sezon takımı yeni kurmamıza rağmen büyük başarılara imza attık. Yeni sezon hazırlıklarını geçen sezon olduğu gibi yine farklı ilçe statlarında sürdürüyoruz. İlçe stadımızın olmaması kulübümüzü maddi ve manevi açıdan çok etkilemektedir. Biran önce stadın yapılmasını istiyoruz. Bu sezon hedefimiz Bölgesel Amatör Lig’e çıkmaktır. Bölgesel Amatör Lig’e çıkmak ve yeni hedeflere ulaşmak için futbolcularımız şimdiden sezona hazırlanıyor. Futbolcularımıza güvenimiz sonsuzdur” dedi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir