• DOLAR
  5,8094
  %0,06
 • EURO
  6,4448
  %0,01
 • ALTIN
  274,79
  %0,51
 • BIST
  7,6582
  %-0,02
Spor Kulübündeki Sporcular Aileleriyle Spor Yaptı

Spor Kulübündeki Sporcular Aileleriyle Spor Yaptı

Sivas Farabi Gençlik Merkezi Spor Kulübü’nde çalışma yapan sporcular, aileleri ile birlikte 4 Eylül Spor Kompleksinde topluca spor yaptı.

Sivas Farabi Gençlik Merkezi Spor Kulübündeki sporcular çalışmalarına aralıksız devam ederken sporcuların aileleri kulüp antrenörlerinden Hakan Cebeci tarafından birlikte spor yapmaya davet edildi.

Sporcularla birlikte antrenmana gelen aileler 4 Eylül Spor Kompleksi’nde yer alan atletizm sahasında sporcularla birlikte koşup spor yaptılar. Bu etkinlikle birlikte sporcuların aileleri birbirlerini daha yakından tanıma fırsatı bulurken kulüp de çalışmaları hakkında ailelere bilgilendirmede bulundu.

Konu ile ilgili bilgi veren Gençlikspor Judo antrenörü Hakan Cebeci bu etkinlik ile birlikte farklı bir çalışmaya imza attıklarını ifade ederek davetlerini geri çevirmeyerek birlikte spor yapmaya gelen ailelere teşekkür etti.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir