• DOLAR
  5,8949
  %-0,54
 • EURO
  6,5056
  %-0,52
 • ALTIN
  282,76
  %-0,62
 • BIST
  93.981
  %-5,10
Sosyal medyada zirveyi kimseye kaptırmıyorlar

Sosyal medyada zirveyi kimseye kaptırmıyorlar

Sosyal medya hesaplarına dair her ay düzenli olarak yapılan performans incelemesinin sonuçları açıklandır. Social Brands tarafından kamuoyuyla paylaşılan araştırma sonrasında çarpıcı bilgiler elde edildi.

Sosyal medyada zirveyi kimseye kaptırmadılar

Sosyal medyada son ayın en iyileri ise hemen herkes tarafından biliniyor. Netflix, Madame Coco ile Türk Hava Yolları, bu ayın en iyileri oldu. 1 Eylül ile 30 Eylül tarihleri arasındaki verilerin incelenmesi neticesinde Netflix; RTÜK tarafından lisans verilmediği gündeme gelen bir platform olduğunun iddia edilmesine rağmen internet kullanıcıları tarafından yoğun ilgi görüyor.

Madame Coco özellikle sosyal medya hesabı üzerinden düzenlemiş olduğu kampanyalarla adından sıkça söz ettirirken; Türk Hava Yolları ise sosyal medyanın parlayan yıldızları arasında yer alıyor.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir