• DOLAR
  5,7678
  %0,52
 • EURO
  6,3514
  %0,50
 • ALTIN
  272,26
  %0,79
 • BIST
  104.064
  %-0,73
Sokak Hayvanları için sıcak ve konforlu bir yuva

Sokak Hayvanları için sıcak ve konforlu bir yuva

Sivas Belediyesi’nin geçen yıl hizmete açtığı Sokak Hayvanları Yaşam, Rehabilitasyon Merkezi ve Hayvan Oteli; sokak hayvanları için sıcak ve konforlu bir yuva imkanı sağlıyor.

Sokak Hayvanları İçin Sıcak ve Konforlu Bir Yuva

Sivas’ta Seyfebeli bölgesindeki 22 dönüm arazi üzerine kurulmuş olan tesiste sokak hayvanları için beş yıldızlı bir otel konforu sunuluyor. Bu tesiste yazları buharlı soğutma sistemi ile serinleyen hayvanlar, kış soğuklarında ise alttan ısıtma sistemi ile ısıtılıyor. Tesisin içinde hayvan hastanesi, yeşil alanlar, kamelyalar, otoparklar ve çocuk oyun alanları olmak üzere bin adet kulübe bulunuyor. Hayvan barınağında 7 dönümlük bir açık alanda hayvanlar için günlük 3 ton mama veriliyor. Her hayvana günlük 300 gram mama verilmektedir.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir