• DOLAR
  5,9501
  %0,12
 • EURO
  6,5636
  %0,15
 • ALTIN
  302,12
  %0,60
 • BIST
  7,7725
  %0,01
Öğrenci servisine Belediye Başkanı şoförlük yapıyor

Öğrenci servisine Belediye Başkanı şoförlük yapıyor

Sivas’ta bir belediye başkanının beldedeki öğrencilere tahsis ettiği minibüsün şoförlüğünü gönüllü olarak yaptığı belirtiliyor.

Sivas’a bağlı Deliilyas Belediye Başkanı olan Mehmet Tek; beldesinde bulunan öğrenciler özel olarak tahsis etmiş olduğu belediyenin minibüsüne kendisi şoförlük yapıyor.

Altınyayla İlçesi Deliilyas Beldesinin belediye başkanı olan Mehmet Tek; hafta sonları beldesinde kurs görmekte olan öğrencilerin ulaşımı için belediyenin minibüsünü tahsis ediyor. Hafta sonlarında belediye minibüsünde gönüllü olarak şoförlük de yapan Mehmet Tek; öğrencileri evlerinden alarak okullarına kadar bırakıyor.

Öğrenciler için her türlü desteği vermek için hazır olduklarını belirten Belediye Başkanı Tek; hafta sonları gönüllü olarak şoförlük yaptığını da sözlerine ekliyor.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir