• DOLAR
  5,7453
  %0,13
 • EURO
  6,3305
  %0,17
 • ALTIN
  270,36
  %0,08
 • BIST
  104.828
  %0,82
Sivas’tan Sınıra Sağlık Çalışanı Desteği

Sivas’tan Sınıra Sağlık Çalışanı Desteği

Türkiye’nin birlik olarak yürüttüğü Barış Pınarı Harekatı’nda görev yapmak üzere Sivas’tan çok sayıda sağlık çalışanı ve araç sınır bölgesine gönderildi.

Sivas’tan Sınıra Sağlık Çalışanı Desteği

Ülkemizin güneyinde devam eden Barış Pınarı Harekatı sınır bölgelerinde görev yapmak üzere Sivas’tan 1 ambulans helikopter, 6 ambulans ve 40 sağlık personeli sınıra hareket etti. Yola çıkan ekiple ilgili açıklama yapan İl Sağlık Müdürü Selçuk Moğulkoç, bölgeye gönderilen personelin sağ salim dönmelerini temenni ettiklerini belirterek, bu ekibin orada görev yapan Türk Silahlı Kuvvetleri´nin personelinin ve bu bölgede yaşayan halkın sağlık durumlarını kontrol etmek ve gerekli durumlarda müdahale etmek amacıyla gönderildiğini söyledi. Selçuk Moğulkoç burada görev yapan Mehmetçiğin ve gönderilen sağlık ekibinin ailelerinin yanlarına sağ salim dönmeleri konusunda temennilerini bildirdi.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir