• DOLAR
  5,7379
  %-0,09
 • EURO
  6,3104
  %-0,31
 • ALTIN
  280,75
  %0,24
 • BIST
  99.960
  %-0,28
Sivas’taki okulların yapım ve tadilat çalışmaları sürüyor

Sivas’taki okulların yapım ve tadilat çalışmaları sürüyor

Sivas’taki okullarda yeni eğitim – öğretim dönemi için çalışmalar son hızla devam ediyor. 2019-2020 eğitim – öğretim yılı öncesinde Sivas’taki okullar elden geçirilerek; yeni döneme hazırlanıyor.

Sivas’ta toplamda 6.334 adet derslikte 118.962 öğrenci eğitim görüyor. Toplamda 8.934 öğretmen yeni eğitim – öğretim döneminde öğrencilere ders verecek. Bölgedeki okulların yeni eğitim – öğretim dönemine hazırlanması amacıyla çalışmalar devam ediyor.

Sivas İl Milli Eğitim Müdür olan Ebubekir Sıddık Savaşçı; ildeki okul tadilat ve yapım çalışmalarını yerinde görmek için okulları ziyaret etti. Yetkililerden bilgi alan Savaşçı; Okulların yeni eğitim öğretim yılına hazırlanması için çalışmaların titizlikle sürdürüldüğünü belirtti. İ

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir