• DOLAR
  5,8949
  %-0,54
 • EURO
  6,5056
  %-0,52
 • ALTIN
  282,76
  %-0,62
 • BIST
  93.981
  %-5,10
Sivas’taki Köprüler Yenileniyor

Sivas’taki Köprüler Yenileniyor

Sivas Belediyesi tarafından çok uzun yıllardır hizmet veren köprülerle ilgili olarak tadilat çalışması başlatıldı. Köprülerin eskiyen kolon, perde ve bağlantı noktalarında tamir ve yenileme çalışması yapılacak.

Sivas’taki Köprüler Yenileniyor

Sivas Belediyesi’nin başlatmış olduğu köprülerdeki tadilat çalışmalarının ilk ayağında Toptancılar Caddesi üzerinde bulunan bir köprü bulunuyor. Köprüdeki yıpranan kolonlar ve bağlantı noktaları onarım ve güçlendirme çalışmasının yağılması ile ilk çalışma başlatılmış olacak. Planlanan çalışmalara 7 Ekim Pazartesi günü başlanacak. Köprünün tadilat çalışmalarının başlatılması ile birlikte Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı’ndan başlayarak  4 Eylül Sanayi Sitesi’ne giden yollar kapatılacak. Bu bölgedeki trafik akışı Farabi Caddesi dönüşüne kadar tek şerit üzerinden gidiş geliş olacak şekilde sağlanacak.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir