• DOLAR
  5,7884
  %0,66
 • EURO
  6,4038
  %0,20
 • ALTIN
  271,88
  %-0,36
 • BIST
  7,6090
  %0,46
Sivas’ta yeni dönem için öğretmen eğitimleri sürüyor

Sivas’ta yeni dönem için öğretmen eğitimleri sürüyor

Sivas’ta başlayacak olan yeni döneme hazırlık amacıyla Okul Öncesi ve Sınıf Öğretmenlerinin Rehberlik Kapasitesinin Güçlendirilmesi amacıyla düzenlenen kurs programlarına devam ediliyor.

SİVAS’TA YENİ DÖNEM İÇİN ÖĞRETMEN EĞİTİMLERİ SÜRÜYOR

Sivas İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Şube Müdürleri Fehmi Tutkun ve Hülya Bozbıyık ile birlikte Ziya Gökalp Ortaokulu’nda düzenlenen Okul Öncesi ve Sınıf Öğretmenlerinin Rehberlik Kapasitesinin Güçlendirilmesi adlı kursa katılan öğretmenleri ziyaret etti. Ziya Gökalp Ortaokulu Okul Müdürü Aydın Yılmaz ile birlikte kursların yapıldığı sınıfları ziyaret eden İl Müdürü Savaşçı, girdiği sınıflarda öğretmenlerle sohbet ederek yeni dönem ve eğitim-öğretim hakkında görüş alışverişinde bulundu. Yapılan kurslar hakkında açıklama yapan Sivas İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı bu dönemde öğretmenlerimizin de gayretiyle hedeflerimizi yakalayacağımızı ve çok başarılı bir dönem geçireceğimizi düşünüyorum dedi. Bu konuda öğretmenlere güvendiğini ve inandığını da sözlerine ekledi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir