• DOLAR
  5,7971
  %-0,49
 • EURO
  6,4953
  %0,11
 • ALTIN
  277,84
  %-0,57
 • BIST
  98.415
  %3,71
Sivas’ta Şuğul Kanyonu ziyaretçilerini bekliyor

Sivas’ta Şuğul Kanyonu ziyaretçilerini bekliyor

Şuğul Kanyonu son yılların adından sıkça söz ettiren doğal güzellik olarak karşımıza çıkıyor.

Keşfedilmemiş Güzellik: Şuğul Kanyonu

Sivas Gürün ilçesi sınırları içerisinde yer alan Şuğul Kanyonu; görenleri büyüleyen eşsiz bir güzelliğe sahip olmasıyla ön plana çıkıyor. Bozkırın ortasında adeta bir vaha görünümünde olan Şuğul Kanyonu; yeşil bitki örtüsüyle de görenleri büyülüyor.

Gövdeli Dağı’nın eteklerinden gelen bir ırmağın ortasından geçtiği Şuğul Kanyonu; çok sayıda kıuş ve balık türüne de ev sahipliği yapıyor. Gürün Belediye Başkanı olan; Nami Çiftçi ise bu kanyonun yaratanın bir lütfü olduğunu belirterek; bu lütfü değerlendireceklerinden söz ediyor.

VİDEO :

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir