• DOLAR
  5,9250
  %0,14
 • EURO
  6,5401
  %0,15
 • ALTIN
  282,84
  %0,39
 • BIST
  95.258
  %1,36
Sivas’ta sınırsız Lahmacun yeme fırsatı

Sivas’ta sınırsız Lahmacun yeme fırsatı

Sivas’ta bir lahmacun lokantası gelen müşterilerine sınırsız lahmacun yeme fırsatı sunuyor. Başlatılan bu kampanya ile lahmacun sevenlerin sınırlarını zorladıkları görüldü. Bazı müşterilerin 10 bazılarının ise 13 lahmacun yedikleri görüldü.

SINIRSIZ LAHMACUN YEME FIRSATI

Türkiye genelinde lahmacun salonları bulunan bir lahmacun firması Sivas’ta en çok lahmacun yeme kampanyası düzenledi. Sivaslı iş adamı Zeki Arıcıoğlu’nun sahibi olduğu salona gelen müşteriler içecek ve yanında sınırsız lahmacunu 19 TL’ye yiyebiliyor. Kampanyayı yapan lahmacun salonlarının daha önce başka illerde yaptıkları bu kampanyada Kocaeli’nde bir müşteri bir oturuşta 10 lahmacun yerken Sivas’ta bir kişi 13 lahmacun yediği bildirildi.

Lahmacun salonu sahibi Zeki Arıcıoğlu, bu kampanya ile farklı beslenme alışkanlıklarına karşı bize ait olan lahmacunun tüketimini desteklemek istediklerini ifade etti.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir