• DOLAR
  5,8949
  %-0,54
 • EURO
  6,5056
  %-0,52
 • ALTIN
  282,76
  %-0,62
 • BIST
  93.981
  %-5,10
Sivas’ta Onkoloji Servisi Hizmet Vermeye Devam Edecek

Sivas’ta Onkoloji Servisi Hizmet Vermeye Devam Edecek

Bir süredir Sivas Numune Hastanesi Onkoloji servisinin doktor olmadığı için kapatılacağı ile ilgili yapılan haberlerin doğru olmadığı konusunda Sivas İl Sağlık Müdürlüğü açıklama yaptı.

Sivas’ta Onkoloji Servisi Hizmet Vermeye Devam Edecek

Sivas Numune Hastanesi Onkoloji servisinde bulunan uzman doktorun istifa etmesi ile doktorsuz kalan servisin kapatılacağı konusunda haberler yapılmaya başlanması üzerine İl Sağlık Müdürlüğü bir yazılı açıklamada bulundu. Bu serviste hizmet veren uzman doktorun haftanın 3 günü hastanede hizmet verdiğini diğer zamanlarda Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde hizmet vermekte olduğu açıklandı. Uzman doktorun öğretim üyesi olarak üniversiteye geçiş yaptığını ve yeni uzman doktor gelene kadar onkoloji servisinde hizmet vermeye devam edeceği ve servisin kapatılmayacağı ile ilgili açıklama yapıldı.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir