• DOLAR
  5,7772
  %-0,21
 • EURO
  6,4629
  %0,21
 • ALTIN
  272,12
  %-0,54
 • BIST
  7,7852
  %1,99
Sivas’ta okulların giriş çıkışları daha güvenli hale getiriliyor

Sivas’ta okulların giriş çıkışları daha güvenli hale getiriliyor

Sivas’ta Belediye Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü trafik güvenliği için çalışmalarını yoğunlaştırdı. Bu kapsamda öğrencilerin ve öğretmenlerin okul giriş çıkışlarında trafik güvenliğinin sağlanması noktasında harekete geçildi.

Sivas’ta okulların açılmasıyla birlikte 118.107 öğrenci ders başı yaparak; eğitim öğretime başladı. Özellikle okulların giriş ve çıkışlarında trafik yoğunluğunun yaşanıldığı da biliniyor. Bu doğrultuda harekete geçen Sivas Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü; şehirde yer alan trafik uyarılarını ve yaya geçitlerini yenileme çalışması başlattı.

2019 yılının ‘’ Yaya Öncelikli Trafik Yılı’’ olarak ilan edilmesi sonrasında Sivas şehrinin genelindeki yaya geçitleri ve trafik uyarılarının yenilenmesine dair çalışmalar başlatıldı.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir