• DOLAR
  5,9157
  %-0,19
 • EURO
  6,5224
  %-0,26
 • ALTIN
  284,27
  %-0,09
 • BIST
  95.183
  %1,28
Sivas’ta Klasik Kurban Kaçış Manzaraları

Sivas’ta Klasik Kurban Kaçış Manzaraları

Sivas Yenişehir Mahallesinde yaşayan Kerim Mengüç; kurbanı evinin önüne bağladı. Ancak ipini koparmayı başaran kurbanlık; kısa süre içerisinde kayıplara karıştı. Civar bölgelerde bulunamayan kurbanlık; Sivas kent merkezinde görüldü. Kaçan kurbanlığın yakalanması için polis ve vatandaşlar yoğun çaba gösterdiler. Yaklaşık olarak 3 km kovalanan kurbanlık, daha sonra yakalandı.

Klasik Kurban Kaçış Manzaraları

Kurban Bayramı bilindik manzaralara sahne oldu. Sivas’ta bir kurbanlık vatandaşların zor anlar yaşamasına neden oldu. Boynu kesildikten sonra kurbanlığın ayağa kalkması; vatandaşların paniklemesine neden oldu.

Sivas Mevlana Mahallesindeki kurban kesim alanında kurban kesim esnasında zincirini kıran bir boğa; vatandaşların zor anlar yaşamasına sebep oldu. Kurbanlığın boynu kesik halde ayağa kalması sonrasında vatandaşlar yoğun çaba göstererek kurbanlığı tekrar yatırdılar. Her iki olay da cep telefonları tarafından kaydedildi.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir