• DOLAR
  5,8094
  %0,06
 • EURO
  6,4448
  %0,01
 • ALTIN
  274,79
  %0,51
 • BIST
  7,6582
  %-0,02
Sivas’ta Karate Antrenörlüğü Semineri

Sivas’ta Karate Antrenörlüğü Semineri

20 Kasım Çarşamba Günü itibariyle Sivas’ta ‘’Karate Antrenör Eğitim Semineri’’ yapılacak.

Taha Akgül Spor Salonunda yapılacak olan seminerin; Türkiye Karate Federasyonuyla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü öncülüğünde yapılacağı bildirildi. Eğitim seminerinde görev alacak olan antrenörlerin Türkiye Federasyonu bünyesinde yer alan teknik adamlardan seçildiği bildirildi.

Taha Akgül Spor Salonunda yapılacak olan eğitim seminerinin 20 Kasım 2019 Çarşamba Günü itibariye saat 10:00’da başlayacağı bildirildi. Eğitim seminerinin 24 Kasım Pazar Günü itibariyle tamamlanacağı belirtilirken; kayıt işlemlerinin e-devlet üzerinden de yapılabildiği bildirildi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir