• DOLAR
  5,8949
  %-0,54
 • EURO
  6,5056
  %-0,52
 • ALTIN
  282,76
  %-0,62
 • BIST
  93.981
  %-5,10
Sivas’ta iki genç kayalıklarda mahsur kaldı

Sivas’ta iki genç kayalıklarda mahsur kaldı

Sivas’ta iki genç düşürdükleri cep telefonunu almak için kayalıklara indiler. İndikleri kayalıklardan çıkamayan gençler 5 saat burada kurtarılmayı beklediler.

Kayalıklarda Mahsur Kaldılar

Yukarı Tekke’de bulunan kayalıklarda meydana gelen olayda cep telefonu ile kayalıkların üst tarafında oturan gençlerden biri cep telefonunu kayalıklara düşürdü. Telefonu almak üzere iki genç kayalıkların alt kısmına doğru indiler. Aşağı inen gençler tekrar yukarı çıkamayınca yardım istemek üzere havanın aydınlanmasını beklediler. Günün aydınlanması ile fark edilen gençlerin kurtarılması için AFAD ve 112 olay yerine geldi. AFAD’ın başarılı operasyonu ile gençler 5 saat mahsur kaldıkları kayalıklardan kurtarıldı. Sağlık durumları iyi olan gençler sorulan sorulara cevap vermek istemediler.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir