• DOLAR
  5,7453
  %0,13
 • EURO
  6,3305
  %0,17
 • ALTIN
  270,36
  %0,08
 • BIST
  104.828
  %0,82
Sivas’ta Gazi Mustafa Kemal Atatürk Saygıyla Anıldı

Sivas’ta Gazi Mustafa Kemal Atatürk Saygıyla Anıldı

Bugün 10 Kasım; Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu olan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 81.Yılı. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 81. Yılı kapsamında Sivas’ta bir anma töreni yapıldı.

10 Kasım Atatürk’ü anma törenine katılım gösteren 93 yaşındaki Hasan Çalışır; Sivas Valisinden özel bir istekte bulundu. Hasan Çalışır Sivas’taki Atatürk anıtının yeniden boyanmasını istedi.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 81. Yılından dolayı Sivas’ta düzenlenen törene Sivas Valisi Salih Ayhan; 5. Piyade Eğitim Tugayı Komutanı olan; Albay Hakan Tutucu, Sivas Belediye Başkanı olan Hilmi Bilgin de katılım gösterdi. Ayrıca törene kamu kurum ve kuruluşları ile siyasi partilerin temsilcilerinin de katılım gösterdiği bildirildi.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir