• DOLAR
  5,6892
  %-0,14
 • EURO
  6,3115
  %0,03
 • ALTIN
  268,77
  %-0,39
 • BIST
  106.788
  %0,00
Sivas’ta evde sağlık hizmetleri genişliyor

Sivas’ta evde sağlık hizmetleri genişliyor

Sivas’taki evde sağlık hizmetlerine dair bilgiler veren Sağlık İl Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Mesut Acıöz; evde sağlık hizmetlerinin Sivas’ta her geçen gün genişlediğini belirtti.

Sivas’ta evde sağlık hizmetleri uygulamasının etkili bir şekilde sürdürüldüğü açıklayan Acıöz; 22 ekibin evde sağlık hizmeti koordinatörlüğü bünyesinde hizmet sunduğunu belirtti. 22 ekibin 18’i Sivas ilçelerinde hizmet sunarken 4’ünün ise Sivas merkezde görev yaptıkların bildirildi.

Evde sağlık hizmetinden yararlanan hasta sayısının her geçen gün arttığını belirten Dr. Acıöz; her 250 hastaya özel olarak bir ekibin hizmet sunduğunu sözlerine ekledi. Evlerine kadar gidilen hastaların sağlık hizmetlerinin bu ekipler tarafından karşılandığında söz eden Dr. Acıöz; bu hizmetin her geçen gün genişlediğini sözlerine ekledi.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir