• DOLAR
  5,6992
  %-0,70
 • EURO
  6,3168
  %-0,65
 • ALTIN
  270,04
  %-0,56
 • BIST
  107.529
  %0,64
Sivas’ta dolandırıcı kameralara takıldı

Sivas’ta dolandırıcı kameralara takıldı

Sivas’ta girdiği dükkanda el çabukluğu ile dolandırıcılık yapan kişinin görüntüleri güvenlik kamerasına tarafından kaydedildi.

Dolandırıcı Kameralara Takıldı

Elde edilen bilgiye göre, olay Sivas’ta kimliği henüz belirlenemeyen bir kişi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Şeyh Şamil Mahallesi’nde bulunan bir markete girdiğinde yaşandı. Bu kişi markete 100 TL verip bir paket sigara aldı. Para üstünü aldıktan sonra el çabukluğu ile 50 TL’yi yere attı. Kasada bulunan market sahibi Özkan Polat’ı bir süre oyaladıktan sonra para üstünün eksik verildiğin söyledi. Market sahibi Polat, para üstüne tam olarak verdiğinden emin olmasına rağmen paranın eksik olduğunu görünce 50 TL daha adama verdi. Dolandırıcı bu arada bir taraftan market sahibini oyalarken bir taraftan da müsait anı bekleyip yerdeki parayı alarak elindeki paraların arasına koydu sonra da marketten ayrıldı. Bu durumdan şüphelenen market sahibi, güvenlik kamerası görüntüleri izledikten sonra dolandırıldığını anlayarak polise haber verdi. Dolandırıcının bulunması için çalışma başlatıldı.

VİDEO :

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir