• DOLAR
  5,7884
  %0,66
 • EURO
  6,4038
  %0,20
 • ALTIN
  271,88
  %-0,36
 • BIST
  7,6090
  %0,46
Sivas’ta çok sayıda kaçak sigara ele geçirildi

Sivas’ta çok sayıda kaçak sigara ele geçirildi

Sivas İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler tarafından yapılan operasyonlarda toplamda 17 bin 670 paket kaçak sigara ele geçirildi.

Sivas’ta Kaçakçılık Operasyonu

Alınan bilgilere göre Sivas’ta İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin hafta içinde yaptıkları kontrollerde ve uygulamalarda çok sayıda kaçak, kaçakçı ve kaçak ürün ele geçirildi. İl Jandarma Ekipleri bunlardan 33 Kaçakçılıkla Mücadele Kanununa Muhalefet, 6 Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Kaçakçılığı, 2 Kültür ve Tabiat Varlıkları Kanununa Muhalefet, 1 Göçmen insan Kaçakçılığına müdahale etti. Toplamda 42 olaya müdahale eden İl Jandarma bu olaylarda 53 gram esrar maddesi, 4 tane detektör ve 17 bin 670 paket kaçak sigara ele geçirdi. Yapılan uygulamada şüpheli görülen 44 kişi hakkında adli işlem başlatıldı.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir