• DOLAR
  5,7884
  %0,66
 • EURO
  6,4038
  %0,20
 • ALTIN
  271,88
  %-0,36
 • BIST
  7,6090
  %0,46
Sivas’ta Cami Gençliği Eğitim Kampı düzenlendi

Sivas’ta Cami Gençliği Eğitim Kampı düzenlendi

Sivas’ta ‘’Cami Gençliği Eğitim Kampı’’ etkinliği düzenlendi. Sivas İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü öncülüğünde gerçekleşen etkinliğe toplam 40 genç katılım sağladı.

Sivas’ta Cami Gençliği Eğitim Kampı Düzenlendi

Sivas merkezde bulunan camilerdeki toplam 40 genç, ‘’Cami Gençliği Eğitim Kampı’’ etkinliğine katılım gösterdi. Soğuk Çermik Kaplıcaları bölgesinde yapılan kampta; doğa yürüyüşleri, sokak oyunları ve ok atışları da yapıldı. Bununla birlikte pek çok farklı spor faaliyetlerinin de düzenlendiği kamp kapsamında sosyal aktiviteler de yapıldı.

Toplam 3 gün süren kamp sürecince cami merkezli gençlik, liderlik, birlikte yaşama ahlakı ve mahremiyet konulu bilgilendirici seminerler de verildi. Söz konusu kampa Sivas Belediyesi ve Sivas Doğa Sporları Kulübü (SADAK) da katkı sağladı.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir