• DOLAR
  5,8949
  %-0,54
 • EURO
  6,5056
  %-0,52
 • ALTIN
  282,76
  %-0,62
 • BIST
  93.981
  %-5,10
Sivas’ta atletizm eğitim faaliyetleri başladı

Sivas’ta atletizm eğitim faaliyetleri başladı

Sivas’ta Milli Takım Atmalar Antrenörü olan Artun Talay; sporcu ve antrenörlere eğitim verdi.

Sivas’ta atletizm eğitim faaliyetleri başladı

Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı olan Fatih Çintimar’ın teşvikiyle Sivas’a gelen Talay; sporcu ve antrenörlere Sivas Özdemirspor Başkanı öncüğünde eğitim verdi. Eğitim çalışmaları Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Stadyumunda gerçekleşti. Söz konusu eğitim faaliyetine Sivas’ta görev yapan atletizm antrenörleri, beden eğitimi öğretmenleriyle sporcular da katılım gösterdi.

Sivas Özdemirspor Başkanı olan Şenol Özdemir; eğitim programına dair açıklamalarda bulunarak; sporcuların gelişimine önem verdiklerini belirtti. Tecrübeli antrenör Talay tarafından verilecek eğitimlerin 7 Ekim tarihine kadar devam edeceği bildirildi.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir