• DOLAR
  5,8949
  %-0,54
 • EURO
  6,5056
  %-0,52
 • ALTIN
  282,76
  %-0,62
 • BIST
  93.981
  %-5,10
Sivas’ta AFAT Toplantısı Düzenlendi

Sivas’ta AFAT Toplantısı Düzenlendi

Türkiye Afet Müdahale Planı kapsamında yer alan ‘’ Yerel Düzey KBRN Hizmet Grubu’’ toplantısı yapıldı. Toplantıya Yerel Düzey KBRN Hizmet Grubu ana ortaklarıyla birlikte destek çözüm ortakları da katıldı. Ayrıca toplantıya kamu kurum temsilcileri de katılım gösterdi.

Sivas’ta AFAT Toplantısı Düzenlendi

Sivas’ta yapılan toplantıda Arama Kurtarma Teknisyeni olan Mustafa Elik ile Ayten Sayıner katılımcılara bilgiler sundu. Önemli bilgilerin sunulduğu program; AFAD İl Müdürlüğünde gerçekleştirildi. Özellikle Kimyasal, Radyolujik ve Nükleer hizmet grubu faaliyetlerine de değinildi.

Toplantıda afet öncesinde, afet sırasında ve afet sonrasında yapılacaklara dair çalışmalar anlatıldı. Bu kapsamda kurumun görev ve sorumlulukları da açıklandı.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir