• DOLAR
  5,9157
  %-0,19
 • EURO
  6,5224
  %-0,26
 • ALTIN
  284,27
  %-0,09
 • BIST
  95.183
  %1,28
Sivas’ta acemi kasaplar iş başında

Sivas’ta acemi kasaplar iş başında

Kurban Bayramında acemi kasapların karışmış olduğu pek çok kaza sonrasında çok sayıda kişinin hastanelere akın ettikleri bildirildi.

Sivas’ta Kurban Bayramının ilk günü itibariyle kaza sonucu elini kesen çok sayıda vatandaş hastanelere akın ediyor.

Acemi Kasaplar İş Başında

Hemen her Kurban Bayramında karşılaştığımız haberler bu bayramda da devam ediyor. Sivas’ta dini vecibelerini yerine getirmek isteyen vatandaşlar; Kurban Bayramının ilk günü itibariyle kurbanlıklarını kesmeye başladılar. Ancak kurbanlıkların kesilmesiyle birlikte kazalara dair haberlerde de birbirini takip etmeye başladı.

Kurban keserken kaza sonucu yaralanan çok sayıda acemi kasap; hastanelerin acil servislerinin yolunu tuttu. Kimi acemi kasapların ise acil servise gelirken yaralarını gizlemeye çalıştıkları da görüldü. Kurban Bayramının ilk gününde kurban keserken yaralanan 80 civarındaki vatandaşın hastanelere başvurduğu bilgisine ulaşıldı.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir