• DOLAR
  5,7971
  %-0,49
 • EURO
  6,4953
  %0,11
 • ALTIN
  277,84
  %-0,57
 • BIST
  98.415
  %3,71
Sivas’ta 9 ay süreli işçi alımına yoğun ilgi

Sivas’ta 9 ay süreli işçi alımına yoğun ilgi

9 ay süreyle İŞKUR tarafından işe alınacak olan 1.432 kişiden birisi olabilmek için yoğun başvuru yapıldı. İş başvurusu için oluşan kalabalığın sokağa sığmadığı görüldü.

Sivas’ta 9 ay süreli işçi alımına yoğun ilgi

Sivas’ta Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olan okullarda görevlendirilmek üzere toplamda 1.432 kişinin işe alınması haberinin ardından oluşan kuyruk sokağa sığmadı. 1250 temizlik görevlisi ile 182 güvenlik görevlisinin 9 ay süreyle görevlendirileceği İŞKUR destekli işçi alımına yoğun ilgi gösterildi.

Toplamda 1.432 kişinin istihdam edileceği İŞKUR programı kapsamında çok sayıda başvurunun olması sonrasında uzun kuyruklar oluştu. Kuyruğun İŞKUR İl Müdürlüğü binasından Ahir Emir Caddesine kadar uzadığı görüldü.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir