• DOLAR
  5,7838
  %-0,09
 • EURO
  6,4654
  %0,24
 • ALTIN
  273,26
  %-0,12
 • BIST
  7,7961
  %2,13
Sivasspor’dan Kadına destek pankartı

Sivasspor’dan Kadına destek pankartı

Son zamanlarda sayısı artan kadına şiddet haberlerinin ardından Sivasspor Kulübü kadınlara destek olmak amacıyla Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’nde “Kadına şiddete hayır” anlamına gelen bir pankartla antrenmana çıktı.

Sivasspor’dan Kadına Destek Pankartı

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü dolayısıyla Sivas Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından Sivasspor’a ziyarette bulunuldu. Sivasspor oyuncuları antrenman öncesinde Sivas Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü çalışanları ile toplu fotoğraf çektirerek kadına destek amaçlı pankartlar açtılar. Sivasspor’un kaptanı Ziya Erdal kadınların kendilerine emanet olduğunu ve onlara karşı yapılan şiddeti esefle kınadıklarını söyledi. Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay ise kadına şiddet konusunda kanunların biraz daha caydırıcı olmasının gerektiğini ifade etti.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir