• DOLAR
  5,7189
  % -0,12
 • EURO
  6,3502
  % -0,23
 • ALTIN
  276,5321
  % -0,35
 • BIST
  95.546
  % -0,51
Sivasspor Rıza Çalımbay’a Emanet

Sivasspor Rıza Çalımbay’a Emanet

Bütün hedefinin Sivasspor’u bulunduğu yerden çok daha güzel yerlere getirmek olduğunu söyleyen Çalımbay; kendisini Sivasspora bağlayacak olan sözleşmeye imzasını attı. 4 Eylül Stadında gerçekleşen imza törenin çok sayıda Sivasspor taraftarı da katılım gösterdi.

Adeta bir şölen havasında gerçekleşen imza töreninde konuşma yapan Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz; Rıza Çalımbay döneminde çok büyük hedeflere ulaşmayı düşündüklerini belirtti. Sivasspor’un artık geleceğe çok daha güvenli bir şekilde bakması gerektiğini belirten Otyakmaz; Rıza Çalımbay’a da teşekkürlerini iletti.

Sivasspor Rıza Çalımbay’a Emanet

İmza töreninde konuşan Sivasspor Başkanı Rıza Çalımbay’ın tekrar Sivasspor’un teklifini kabul etmesinden dolayı memnun olduğunu belirterek; ona teşekkür etti. Sivasspor’un Rıza Çalımbay’ın kendi kulübü olduğundan söz eden Otyakmaz; ‘’Onun tam bir Sivasspor’lu olduğunu biliyoruz’’ şeklinde bir açıklama yaptı.

İmza töreni sırasında açıklamada bulunan Rıza Çalımbay; hedefinin Sivasspor’u çok daha iyi bir yere getirmek olduğundan söz ederek; Sivasspor’un özel bir yeri olan bir takım olduğunu belirtti. Sivas’ın doğduğu büyüdüğü bir şehir olduğundan söz eden Çalımbay; Sivasspor’u çalıştırmak her zaman benim hayalimdi diyerek; bu tekliften heyecan duyduğunu belirtti.

İmzalanan sözleşmenin 1 yıllık olduğunu belirten Çalımbay; ancak daha öncede imzaladığımız sözleşmemiz 1 yıllıktı. Ancak o dönem Sivasspor’da 3 yıl süreyle görev yapmıştım. Dolayısıyla yapmış olduğumuz sözleşmenin süresiz olduğunu düşünüyorum dedi.

 

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir