• DOLAR
  5,7884
  %0,66
 • EURO
  6,4038
  %0,20
 • ALTIN
  271,88
  %-0,36
 • BIST
  7,6090
  %0,46
Sivasspor 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı

Sivasspor 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı

30 Ağustos Zafer Bayramı’nı Sivasspor açtığı dev Türk Bayrağıyla kutladı. Gaziantep maçı için hazırlık çalışmalarını yürüten Sivasspor; Vali Lütfullah Bilgin Sivasspor Tesislerinde dev Türk Bayrağı açtı.

Sivasspor 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı

Sivasspor teknik heyeti ve futbolcuları 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı antrenman yaptıkları tesiste kutladı. Kulübe ait sosyal medya hesabı üzerinden yapılan açıklamada Yiğidoların tesiste açıkları dev Türk Bayrağı pozuna yer verildi.

Sivasspor yaptığı açıklamada 30 Ağustos Zafer Bayramı’ndan duydukları gurur ve mutluluğu aktardı. Açıklamada; Milletçe Zafer Bayramı’nın gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını belirterek; 30 Ağustos Zaferi’nin İstiklal Mücadelesi’nin en şanlı zaferi olduğundan söz edildi.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk liderliğindeki Milli Mücadeleye değinen Sivasspor; bu zaferi Türk Milletinin ve kahraman ordusunun kazandığını belirtti.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir