• DOLAR
  5,8149
  %0,04
 • EURO
  6,4728
  %0,14
 • ALTIN
  275,77
  %-0,07
 • BIST
  7,7899
  %0,40
Sivaslılar Bilek Güreşi Yarışmasında Bir Araya Geldiler

Sivaslılar Bilek Güreşi Yarışmasında Bir Araya Geldiler

Sivas’ta Amatör Spor Haftası programları kapsamında Bilek Güreşi Yarışması düzenlendi. Yarışma Sivas Belediyesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Bilek Güreşi İl Temsilciliği işbirliği ile hazırlandı.

Sivaslılar Bilek Güreşi Yarışmasında Bir Araya Geldiler

Kongre Müzesi Bahçesi’nde buluşan Sivaslıların izlediği yarışmalarda kızlarda 56, erkeklerde ise 109 sporcunun katılımı ile düzenlenen Bilek Güreşi yarışmaları heyecanlı anlar yaşanmasına sebep oldu. Yarışmada kızlarda 2, erkeklerde 6 kategoride yarışmalar yapıldı.

Yapılan yarışmalarda sporcular kıyasıya mücadele ettiler. Yarışmaların sonunda kazananlara madalya ve katılım belgesi verildi. Sivas’ta böyle bir yarışma düzenlenmesinden yarışmalara katılan sporcuların ve izleyen halkın memnun olduğu görüldü.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir