• DOLAR
  5,7453
  %0,13
 • EURO
  6,3305
  %0,17
 • ALTIN
  270,36
  %0,08
 • BIST
  104.828
  %0,82
Sivaslı kadın işletmeciden Mehmetçiğe bağış

Sivaslı kadın işletmeciden Mehmetçiğe bağış

Sivas’ta Güzellik Salonu işleten Gülseren Rüveyda Saygın Uçar, Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfına 50 Bin Lira bağışta bulundu.

Sivaslı Kadın İşletmeciden Mehmetçiğe Bağış

Güzellik Salonu işleten Gülseren Rüveyda Saygın Uçar tarafından Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfına 50 Bin Lira bağışta bulunuldu. Güzellik Salonu işletmecisi Uçar ve çalışanları Vali Salih Ayhan’ı makamında ziyaret etti.

Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfına bağışta bulunmanın yanında Barış Pınarı Harekatına dualarıyla gönülden destek olduklarını söyleyerek Gülseren Rüveyda Saygın Uçar ordumuzun muzaffer olması için dua ettiklerini söyledi.

Misafirlerini karşılayan Vali Salih Ayhan, Sivas güzellikleri ile bilinen bir şehirdir ve siz bu davranışınızla bu güzellikleri ortaya koydunuz diyerek duygularını dile getirdi. Vali Ayhan Sivaslı kadın işletmecinin yapmış olduğu örnek davranışı takdir ederek Gülseren Rüveyda Saygın Uçar ve eşi Mustafa Uçar’a Sivas Kongresi’nin 100. yılına özel olarak hazırlanmış olan anı pulunu hediye etti.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir