Sivas Haberler

Sivas’a Nisan karı yağdı

Sivas’ın İmranlı ilçesinde Nisan ayında yağan kar ilçede ilginç görüntüler oluşmasına sebep oldu.

Sivas’a Nisan karı yağdı
176 Okundu
04 Nisan 2019 - 12:20

Sivas’ın İmranlı ilçesinde Nisan ayında yağan kar ilçede ilginç görüntüler oluşmasına sebep oldu.

Sivas’ta hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin altında seyretmesiyle birlikte bu durum İmranlı ilçesinde yağan yağmurun gece yarısından sonra yerini kara bırakmasına neden oldu. İmranlı ilçesinde yaşayanlar Nisan ayının ilk günlerinde güne beyaz örtü altında gözlerini açtılar. Nisan ayında yağan bu kar ilçede ilginç görüntüler oluşturdu. Gece yağmaya başlayan kara hazırlıksız yakalananlar da oldu.

Misafir olarak ilçeye gelen 24 yaşındaki Bahadır Karataş, güneşli günlerde tişörtle ilçeye geldiği için sonrasında yağan kara rağmen tişörte gezmek zorunda kaldı. Karataş, İmranlı’ya geldiği günlerde havaların sıcak olduğunu bu sebeple yanına kışlık elbise almadığını, bugün uyandığında ise kar ile karşılaştığını ve şaşırdığını belirtti.

Cenk Akarsu

İletişim: cenkakarsu@sivashaberler.com
Sivas Haberler Editörü aynı zamanda yazarlık yapmaktadır.
Cenk Akarsu

Türkiye'nin Sivas iline ait günlük yaşanan son dakika gelişmelerini Sivashaberler.com sitesinden takip edebilirsiniz. Sivas Haberler sitesindeki içerikler izinsiz kullanılamaz, kullanıldığı taktirde kullanılan yazının linkinin paylaşılması zorunludur. Sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır, kaynak gösterilmeden izinsiz yazılarımız yayınlanamaz. Sivashaberler.com güncel yaşam haberleriyle birlikte Sivas şehrinde yaşanan tüm gelişmeleri sunmakta ve hızlıca haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Bize Ulaşın :

Telefon : (0346) 221 00 00

WhatsApp : +54 9 375 166-6918

E-posta : sivashaberlercom@gmail.com

Adres : Sularbaşı Mh, Atatürk Cd. Cumhuriyet Meydanı No:6, 58069 Merkez/Sivas

Sivashaberler.com Türkiye'nin Sivas iline ait yerel haber sitesidir, tarafsız ve doğru habercilik anlayışıyla Sivas Haberleri hizmeti vermektedir. İHA Abonesidir.

Google Play Apple Store