• DOLAR
  5,7635
  % -0,11
 • EURO
  6,4297
  % 0,47
 • ALTIN
  282,9559
  % 1,81
 • BIST
  97.149
  % 1,84
Sivas Yeni Güne Karla Uyandı

Sivas Yeni Güne Karla Uyandı

Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin altında seyretmesi ile gece etkili yağan kar yağışı, Sivaslıların güne kar sürprizi ile başlamasına sebep oldu. Beyaz örtü ile kaplanan tarihi kent meydanı ve Selçuklu medreseleri ortaya kartpostallık güzel görüntüler ortaya çıkarttı. Kimi Sivaslılar Nisan’ın 21’inde yağan karın kendileri için sürpriz olmadığını, kimileri ile sabah uyandıklarında kar sürprizi ile karşılaştıklarını dile getirdi.

Sivas’lı vatandaşlar geç yağan kara ve soğuğa alışık olduklarını da söyledi. Bahar mevsiminde yağan kara en çok sevinenler yine de çocuklar oldu. Kartopu oynayarak eğlendiler. Sivas’ta hava sıcaklığı ise eksi 3 dereceye düştüğü biliniyor.

Yorumlara Kapalıdır

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir