Sivas Haberler

Sivas Yeni Güne Karla Uyandı

Sivas’lılar yeni güne karla uyanınca büyük bir sürpriz oldu.

Sivas Yeni Güne Karla Uyandı
162 Okundu
21 Nisan 2019 - 10:58

Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin altında seyretmesi ile gece etkili yağan kar yağışı, Sivaslıların güne kar sürprizi ile başlamasına sebep oldu. Beyaz örtü ile kaplanan tarihi kent meydanı ve Selçuklu medreseleri ortaya kartpostallık güzel görüntüler ortaya çıkarttı. Kimi Sivaslılar Nisan’ın 21’inde yağan karın kendileri için sürpriz olmadığını, kimileri ile sabah uyandıklarında kar sürprizi ile karşılaştıklarını dile getirdi.

Sivas’lı vatandaşlar geç yağan kara ve soğuğa alışık olduklarını da söyledi. Bahar mevsiminde yağan kara en çok sevinenler yine de çocuklar oldu. Kartopu oynayarak eğlendiler. Sivas’ta hava sıcaklığı ise eksi 3 dereceye düştüğü biliniyor.

Cenk Akarsu

İletişim: cenkakarsu@sivashaberler.com
Sivas Haberler Editörü aynı zamanda yazarlık yapmaktadır.
Cenk Akarsu

Türkiye'nin Sivas iline ait günlük yaşanan son dakika gelişmelerini Sivashaberler.com sitesinden takip edebilirsiniz. Sivas Haberler sitesindeki içerikler izinsiz kullanılamaz, kullanıldığı taktirde kullanılan yazının linkinin paylaşılması zorunludur. Sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır, kaynak gösterilmeden izinsiz yazılarımız yayınlanamaz. Sivashaberler.com güncel yaşam haberleriyle birlikte Sivas şehrinde yaşanan tüm gelişmeleri sunmakta ve hızlıca haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Bize Ulaşın :

Telefon : (0346) 221 00 00

WhatsApp : +54 9 375 166-6918

E-posta : sivashaberlercom@gmail.com

Adres : Sularbaşı Mh, Atatürk Cd. Cumhuriyet Meydanı No:6, 58069 Merkez/Sivas

Sivashaberler.com Türkiye'nin Sivas iline ait yerel haber sitesidir, tarafsız ve doğru habercilik anlayışıyla Sivas Haberleri hizmeti vermektedir. İHA Abonesidir.

Google Play Apple Store