• DOLAR
  5,7451
  %0,13
 • EURO
  6,3234
  %0,06
 • ALTIN
  270,20
  %0,03
 • BIST
  104.828
  %0,82
Sivas Valisi Türk Bayrağı Asma Çağrısında Bulundu

Sivas Valisi Türk Bayrağı Asma Çağrısında Bulundu

Barış Pınarı Harekatına destek verilmesine dair açıklamalarda bulunan Sivas Valisi Salih Ayhan; konut ve işyerine Türk bayrağının asılmasına dair çağrıda bulundu.

Sivas Valisi Türk Bayrağı Asma Çağrısında Bulundu

Sivas Valisi Salih Ayhan; TBMM’de temsilcileri bulunan siyasi parti il başkanları ve Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’le bir araya gelerek; Barış Pınarı Harekatına dair açıklamalarda bulundu. Türkiye’nin güneyinde, Suriye’nin kuzeyinde oluşturulması planlanan terör koridorunun yok edilmesi amacıyla başlatılmış olan Barış Pınarı Harekatına dair açıklama yapan Ayhan; bu harekatın bölgeye huzur ve barışı getireceğini belirtti.

Barış Pınarı Harekatının partiler üstü olduğunu açıklayan Sivas Valisi; TBMM bünyesinde temsilcileri bulunan siyasi partilerin il başkanlarıyla bir araya geldi. Siyasi partilerin il başkanları da bu milli davada her türlü desteğe hazır olduklarını açıkladılar.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir