• DOLAR
  5,7971
  %-0,49
 • EURO
  6,4953
  %0,11
 • ALTIN
  277,84
  %-0,57
 • BIST
  98.415
  %3,71
Sivas Valiliğinden kene açıklaması

Sivas Valiliğinden kene açıklaması

Kene iddialarından dolayı açıklama yapan Ayhan; bu konuyla ilgili olarak titizlik gerektiğine inandığını belirterek; tabi ki kene vakaları şuan için mevcut, ancak bu vakalar farklı şehirlerden gelen vakalar şeklinde bir açıklama yaptı. Özellikle Yozgat, Tokat ile Erzincan şehirlerinden gelen kene ısırması vakalarının bulunduğunu açıklayan Vali Ayhan; bu konuda ölüm vakasının da çok az olduğunu sözlerine ekledi.

Sivas Valiliğinden Kene Açıklaması

Sivas merkezde kene vakasına dair hiçbir olayın yaşanmadığını belirten Sivas Valisi Salih Ayhan; bu gibi vakaların daha çok ilçelerde meydana geldiğini açıkladı. Kurumların bu konuya dair son derece hassas bir çalışma içerisinde olduğunu açıklayan Ayhan; park ve bahçelerle mesire alanlarındaki ilaçlama faaliyetlerinin periyodik olarak yapıldığı açıkladı. Şuan için tedirgin olunacak herhangi bir durumun olmadığını açıklayan Sivas Valisi; bu konuya dair tüm tedbirlerin alındığını da açıkladı.

VİDEO :

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir