• DOLAR
  5,7324
  %-0,18
 • EURO
  6,3470
  %-0,05
 • ALTIN
  270,94
  %0,03
 • BIST
  106.883
  %1,43
Sivas Ulaş ilçesinde köy yolları asfaltlanıyor

Sivas Ulaş ilçesinde köy yolları asfaltlanıyor

Sivas’ta köy yollarının asfaltlama çalışmaları artarak sürüyor. Ulaş İlçe Özel İdaresi ekiplerince köy yollarının asfaltlanmasına dair çalışmalar devam ediyor.

Sivas Ulaş ilçesine bağlı köylerin yollarının asfaltlama çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor. Bu kapsamda Boğazdere Köyü ile Kurtlukaya Köyü arasında yer alan 4,5 km mesafedeki yolda asfaltlama çalışmaları tamamlandı.

Ulaş’ta Köy Yolları Asfaltlanıyor

Asfaltlama çalışmalarını yerinde gören İlçe Özel İdaresi Müdür Fadime Ceylan; 2018 yılı itibariyle Kurtlukaya köyüne kadar olan 11 km’lik yolun asfaltlandığını açıklayarak; bu yıl itibariyle de kalan 4,5 km’lik alanın asfaltlandığını belirtti.

Fadime Ceylan; bu arada yolları asfalt olan köylerin de asfalt yama çalışmalarının yapılacağını bunun için de onarım sürecinin başladığını sözlerine ekledi.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir