• DOLAR
  5,9250
  %0,14
 • EURO
  6,5401
  %0,15
 • ALTIN
  282,84
  %0,39
 • BIST
  95.258
  %1,36
Sivas Tanıtım günlerinde Temel Karamollaoğlu Protestosu

Sivas Tanıtım günlerinde Temel Karamollaoğlu Protestosu

İstanbul’da düzenlenen ‘’Sivas Tanıtım Günleri’’ organizasyonunda Saadet Partisi Genel Başkanı olan Temel Karamollaoğlu yaşanılan protesto neticesinde organizasyondan ayrılmak durumunda kaldı.

Sivaslı hemşehrilerinin protestolarına maruz kalan Karamollaoğlu, ‘’Hainler dışarı’’ şeklindeki sloganların atılması sonrasında zor anlar yaşadı. Sahneye çıktığı sırada Karamollağlu yoğun yuhalamalara maruz kaldı.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu; kendisine yapılan protestolara ‘’ “Ben bekleyeceğim. Ben bu arkadaşların Sivas’ı temsil etmediklerini biliyorum. Bu arkadaşlarımızın bizim ne yazık ki Sivaslının özünde olan nezaketi kaybetmişler. Sizler bu şekilde davranabilirsiniz. Ancak, ben biliyorum ki siz Sivas’ı temsil etmiyorsunuz” diyerek yanıt verdi.

Ancak tepkilerin devam etmesine üzerine Temel Karamollaoğlu’nun etkinliği terk etmek zorunda kaldığı bildirildi.

VİDEO :

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir