• DOLAR
  5,9248
  %-0,04
 • EURO
  6,5422
  %0,04
 • ALTIN
  284,66
  %0,04
 • BIST
  93.981
  %-5,10
Sivas tam 100 Büyükelçiyi konuk edecek

Sivas tam 100 Büyükelçiyi konuk edecek

Sivas 6 ile 8 Eylül 2019 tarihlerinde tam 100 Büyükelçiyi ağırlamaya hazırlanıyor. Sivas Kongresi’nin yapılışının 100. Yıldönümü etkinlikleri kapsamında Sivas’a 100 Büyükelçi davet edildi.

STSO ile Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin birlikte organize ettiği program kapsamında Sivas şehrinin turistik, tarihi ve kültürel değerleri Büyükelçilere gezdirilecek. Böylece Sivas’ın tanıtımına katkıda bulunulacak.

Sivas Tam 100 Büyükelçiyi Konuk Edecek

Büyükelçilerin Sivas’taki tarımsal ve sanayi üretim potansiyeline dair bilgilendirilmesi de program kapsamında hedefleniyor.

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Genel Sekreter Yardımcısı olan; Erkan Kaplan; düzenlenecek olan etkinlik kapsamında birtakım ziyaretlerde bulundu. STSO Yönetim Kurulu Başkanı olan Mustafa Eken’i de ziyaret eden Kaplan; etkinliğe dair açıklamalarda da bulundu.

STSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eken; Sivas’a gelecek olan büyükelçilerin sadece burayı gezmeye gelmediklerini vurgulayarak; bu etkinliğinin Sivas’ın tanıtımına katkıda bulunacağını sözlerine ekledi.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir