• DOLAR
  5,8949
  %-0,54
 • EURO
  6,5056
  %-0,52
 • ALTIN
  282,76
  %-0,62
 • BIST
  93.981
  %-5,10
Sivas protokolünden spora destek katılımı

Sivas protokolünden spora destek katılımı

Sivas’ta başlatılan Spor İçin Sağlık, Sağlık İçin Spor programları dahilinde katılımları desteklemek amacıyla il protokolü yürüyüş ve yüzme yaparak programı başlattı.

Sivas’ta Herkes Spora

Sivas’ta başlatılan Spor İçin Sağlık, Sağlık İçin Spor programı kapsamında Sivas protokolü spora başladı. Program dahilinde Sivas Valisi Salih Ayhan, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Vali Yardımcısı Mehmet Nebi Kaya, Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Kul ve diğer protokol yürüyüş ve yüzme çalışmaları yaptı.

Yapılan programda konuşma yapan Vali Salih Ayhan, bu spor aktivitelerini düzenli olarak her hafta yapacaklarını söyledi. Ayhan tüm vatandaşları bu spor etkinliklerine katılmaya davet etti.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir