• DOLAR
  5,8951
  %-0,37
 • EURO
  6,5318
  %0,02
 • ALTIN
  282,42
  %0,24
 • BIST
  94.137
  %-1,18
Sivas Numune Hastanesinde Diyaliz Hastalarına Ney Dinletisi

Sivas Numune Hastanesinde Diyaliz Hastalarına Ney Dinletisi

Sivas Numune Hastanesi, Mavi Destek Birimi önemli bir etkinliğe imza attı. Sivas Gençlik Merkeziyle birlikte düzenlenen etkinlikte, diyaliz hastalarına ney dinletisi düzenlendi.

Hastanede tedavi edilen diyaliz hastalarına, ney dinletisi eşliğinde sağlık hizmeti sunuldu. Hastaların morallerini yüksek tutmak için düzenlenen bu etkinlikte aynı zamanda hastane personelinin de streslerinin azaltılmasının hedeflendiği belirtildi.

Diyaliz ünitesinde tedavi gören diyaliz hastaları, ney sesinin mistik ve huzurlu veren etkisine değinerek, bu etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

Yorumlara Kapalıdır

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir