• DOLAR
  5,7896
  %0,01
 • EURO
  6,4764
  %0,42
 • ALTIN
  273,65
  %0,02
 • BIST
  7,7946
  %2,11
Sivas MHP Kadın kollarında görev değişimi yapıldı

Sivas MHP Kadın kollarında görev değişimi yapıldı

Milliyetçi Hareket Partisi, Sivas kadın kolları başkanlığında görev değişimi yapıldı. MHP Sivas Kadın Kolları Başkanlığı’na Seda Okur getirildi. MHP Sivas İl başkanlığında partililer ile bir değerlendirme toplantısı yapan Seda Okur partinin hedefleri ile ilgili konuları gündeme getirdi. Yapılan değerlendirme toplantısına MHP il başkanı Özkan Turan Navruz ve partililer de katıldı.

MHP Sivas İl başkanlığında yapılan değerlendirme toplantısında konuşan Okur, kendisinin Sivas il Başkanı Özkan Turan Navruz’un, MHP Kadın Kolları Genel Başkanı Nevin Taşlıçay’ın ve Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin takdirleri ile bu göreve geldiğini söyledi. Bu göreve gelmesinde desteklerini esirgemeyenlere teşekkürlerini ileten Seda Okur bugün kadar görev yapmış olan tüm başkanlara da teşekkür etti.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir