• DOLAR
  5,8985
  %0,25
 • EURO
  6,5072
  %0,23
 • ALTIN
  281,58
  %-0,01
 • BIST
  99.028
  %0,25
Sivas Kitap günleri yakında başlıyor

Sivas Kitap günleri yakında başlıyor

Sivas’ta 4 Eylül Sivas Kongresi Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında geleneksel olarak yapılmakta olan ve bu sene 8.si düzenlenecek olan Sivas Kitap Günleri etkinliğine sayılı günler kaldı.

SİVAS KİTAP GÜNLERİ BAŞLIYOR

Sivas’ta 2-8 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Sivas Kitap Günleri ile ilgili bir toplantı yapan Sivas Valisi Salih Ayhan bu etkinlik kapsamında yapılacak programlar hakkında da etkinliği yapacak firma yetkilileri ile ortak karalar aldı. Yapılacak olan bu kitap günlerinde pek çok önemli yazar, şair, fikir adamı ile önemli yayınevleri Sivaslılar ile bir araya gelecek. Etkinlikte her kesime hitap eden programlar yapılacağını açıklayan Salih Ayhan çocuklar için de etkinliklerin yapılacağını duyurdu.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir