• DOLAR
  5,7896
  %0,01
 • EURO
  6,4764
  %0,42
 • ALTIN
  273,65
  %0,02
 • BIST
  7,7946
  %2,11
Sivas İl Genel Meclisi Ekim ayı toplantıları başladı

Sivas İl Genel Meclisi Ekim ayı toplantıları başladı

Sivas İl Genel Meclisi Ekim ayı toplantıları Meclis Başkanı Sedat Özata başkanlığında bugün gerçekleştirilen ilk oturumla başladı.

Cuma günü sona erecek olan birleşimlerin açılış konuşmasını yapan Meclis Başkanı Akkaş, toplantılarda birçok gündem maddesinin ele alınacağını belirterek, meclis çalışmalarının hayırlı geçmesi temennisinde bulundu.

Oturum, açılış ve yoklamanın ardından 2019 Eylül ayı meclis ve encümen karar özetlerinin okunması ile sona erdi.

Ekim ayı toplantılarında Sivas İl Özel İdaresi 2020 yılı yatırım programı teklifinin yanı sıra Eğitim Kültür Sosyal Hizmetler Komisyonu, Gençlik ve Spor Komisyonu, Tarım ve Orman Komisyonu, İmar ve Bayındırlık Komisyonu, Plan ve Bütçe Komisyonu, Hukuk Komisyonu, Çevre ve Sağlık Komisyonu, Araştırma ve İnceleme Komisyonu, İçişleri Komisyonuna ile Sanayi Ticaret ve Turizm Komisyonuna havale edilen konular görüşülerek karara bağlanacak.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir