• DOLAR
  5,6992
  %-0,70
 • EURO
  6,3168
  %-0,65
 • ALTIN
  270,04
  %-0,56
 • BIST
  107.529
  %0,64
Sivas’ Cumhuriyet yürüyüşü etkinliği düzenlendi

Sivas’ Cumhuriyet yürüyüşü etkinliği düzenlendi

Sivas’ta Cumhuriyet Yürüyüşü etkinliği düzenlendi. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 96. Yılı münasebetiyle Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüyle Sivas Doğa Sporları ve Arama Kurtarma Kulübü Cumhuriyet Yürüyüşü etkinliği düzenledi.

Sivas’ Cumhuriyet Yürüyüşü Etkinliği

Etkinlik Sivas Valiliği, Belediye Başkanlığı, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüyle Herkes İçin Spor Federasyonu işbirliğinde gerçekleştirildi. Cumhuriyet Yürüyüşü etkinliğine Sivas Valisinin yanı sıra; Sivas Belediye Başkanı olan Hilmi Bilgin, İl Protokolü ve kurum müdürleri de katıldı. Ayrıca yürüyüşe spor il temsilcileriyle, dağcılarla birlikte çok sayıda sporcu da katılım gösterdi.

Cumhuriyet Yürüyüşü etkinliği süresince Ne Mutlu Türküm Diyene ve Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez Sloganların da atıldı.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir