• DOLAR
  5,7635
  % -0,11
 • EURO
  6,4297
  % 0,47
 • ALTIN
  282,9559
  % 1,81
 • BIST
  97.149
  % 1,84
Sivas Belediyesi 2.500 Kişiye İftar Verecek

Sivas Belediyesi 2.500 Kişiye İftar Verecek

Sivas Belediyesi Ramazan ayının gelmesi ile beraber hayır sahiplerinin desteğini alarak ihtiyacı olan vatandaşlara ulaştırmak üzere hazırlıklarını bitirdi. Geleneksel iftar çadırı bu yıl yine Buruciye Medresesi yanına kuruluyor. İftar çadırında verilecek olan iftar yemekleri için şehrimizin farklı yerlerine “iftar Bağış Merkezi” stantları kuruldu. Kurulan çadırda 2 bin 500 kişi iftar yapabileceği öğrenildi.

İhtiyaç sahibi vatandaşlar ve iftar vakti evlerine yetişemeyenlerin yanı sıra oruçlarını geleneksel bir atmosferde açmak isteyenleri Sivas belediyesi bu çadırda ağırlamaya ramazan boyunca devam edecek. Misafirlerine devamlı 4 çeşit yemek ücretsiz olarak sunulacak.

Yorumlara Kapalıdır

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir