Sivas Haberler

Sivas Belediyesi 2.500 Kişiye İftar Verecek

Sivas Belediyesi İftar sonrasında her gün 2.500 kişiyi misafir edecek, geleneksel iftar çadırını bu yıl yine Buruciye medresesi yanına kurdu.

Sivas Belediyesi 2.500 Kişiye İftar Verecek
231 Okundu
06 Mayıs 2019 - 16:34

Sivas Belediyesi Ramazan ayının gelmesi ile beraber hayır sahiplerinin desteğini alarak ihtiyacı olan vatandaşlara ulaştırmak üzere hazırlıklarını bitirdi. Geleneksel iftar çadırı bu yıl yine Buruciye Medresesi yanına kuruluyor. İftar çadırında verilecek olan iftar yemekleri için şehrimizin farklı yerlerine “iftar Bağış Merkezi” stantları kuruldu. Kurulan çadırda 2 bin 500 kişi iftar yapabileceği öğrenildi.

İhtiyaç sahibi vatandaşlar ve iftar vakti evlerine yetişemeyenlerin yanı sıra oruçlarını geleneksel bir atmosferde açmak isteyenleri Sivas belediyesi bu çadırda ağırlamaya ramazan boyunca devam edecek. Misafirlerine devamlı 4 çeşit yemek ücretsiz olarak sunulacak.

Cenk Akarsu

İletişim: cenkakarsu@sivashaberler.com
Sivas Haberler Editörü aynı zamanda yazarlık yapmaktadır.
Cenk Akarsu

Türkiye'nin Sivas iline ait günlük yaşanan son dakika gelişmelerini Sivashaberler.com sitesinden takip edebilirsiniz. Sivas Haberler sitesindeki içerikler izinsiz kullanılamaz, kullanıldığı taktirde kullanılan yazının linkinin paylaşılması zorunludur. Sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır, kaynak gösterilmeden izinsiz yazılarımız yayınlanamaz. Sivashaberler.com güncel yaşam haberleriyle birlikte Sivas şehrinde yaşanan tüm gelişmeleri sunmakta ve hızlıca haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Bize Ulaşın :

Telefon : (0346) 221 00 00

WhatsApp : +54 9 375 166-6918

E-posta : sivashaberlercom@gmail.com

Adres : Sularbaşı Mh, Atatürk Cd. Cumhuriyet Meydanı No:6, 58069 Merkez/Sivas

Sivashaberler.com Türkiye'nin Sivas iline ait yerel haber sitesidir, tarafsız ve doğru habercilik anlayışıyla Sivas Haberleri hizmeti vermektedir. İHA Abonesidir.

Google Play Apple Store