• DOLAR
  5,8951
  %-0,37
 • EURO
  6,5318
  %0,02
 • ALTIN
  282,42
  %0,24
 • BIST
  94.137
  %-1,18
Sivas BBP İl Başkanı “Lojistik Köy’de 1 Çivi Dahi Çakılmadı”

Sivas BBP İl Başkanı “Lojistik Köy’de 1 Çivi Dahi Çakılmadı”

Lojistik Köy konusunda bir çivi dahi çakılmadığını belirten Bulut; parti binasında bu konuya dair açıklamalarda bulundu.

Lojistik Köy’de 1 Çivi Dahi Çakılmadı

 Bundan 12 yıl öncesinde Sivas’ta Lojistik Köy yapılacağına dair karar verildiğini hatırlatan Bulut; burada toplamda 2.000 kişinin istihdam edileceğinin belirtildiğini aktardı. O tarihten günümüze kadar geçen süreç içerisinde Lojistik Köy konusunda bir adım atılmadığını belirten Bulut; Erzurum’da bu hizmetin tamamlandığını da hatırlattı.

Sivaslıların Lojistik Köyle meşgul edildiğini ancak hiçbir şekilde bu konuya dair bir gelişmenin yaşanılmadığını sözlerine ekleyen Büyük Birlik Partisi Sivas İl Başkanı Uğur Bulut; Konuyla ilgili hangi aşamada olunduğunun açıklanması gerektiğini belirtti. 

 

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir